Zmaľujte sa obľúbenými farbami Snazaroo

Snazaroo farby na tvár a telo sú bezpečné a vhodné aj k najcitlivejšej pokožke. Snazaroo farby sa ľahko nanášajú a je možné ich ľahko umývať vodou. S farbami Snazaroo sa úžasne zabavíte a vytvoríte neopakovaťeľnú atmosféru na detskej, rodinnej či firemnej zábave alebo oslave. Doplňte svoj karnevalový kostým obrázkami a maľbami na tvár a telo Snazaroo. Staňte sa výtvarníkmi a vytvorte si originál, ktorý každý bude obdivovať a vy si uchováte jedinečnú spomienku. Snazaroo farby sú dokonalé a poskytnú vám a vašim priateľom dokonalú zábavu!

                                    


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Ceruzky na tvár - 6 farieb
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €Ceruzky na tvár - 6 farieb
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €Ceruzky na tvár - 6 farieb
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €Ceruzky na tvár - 3 farby UV
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €

Súprava farieb na tvár 8 x 18 ml
Bežná cena 35,00 €

Cena 32,40 €Veľká sada farieb na tvár - vojak a tyger
Bežná cena 13,00 €

Cena 12,20 €Veľká sada farieb na tvár - anjel a motýľ
Bežná cena 13,00 €

Cena 12,20 €Farby na tvár - svietiace pod UV svetlom
Bežná cena 6,50 €

Cena 6,00 €

Snazaroo je svetová značka. Snazaroo farby na tvár sú bezpečné a jednoducho sa používajú. Všetky farby tejto značky sú hypoalergénne, netoxické a je ich možné ľahko odstrániť – aj preto sú Snazaroo farby na tvár najobľúbenejšie na svete.

Snazaroo farby sú jemné k pokožke. Snazaroo farby na tvár sú špeciálne vyrobené tak, aby boli jemné aj k tej najcitlivejšej pokožke a sú neparfumované.

Snazaroo farby sú netoxické. Všetky Snazaroo farby na tvár obsahujú len také zložky, ktoré sú v súlade s EU & FDA požiadavkami na hračky a kozmetiku a nie sú škodlivé a toxické.

Snazaroo farby sú ľahko umývateľné. Farby na tvár značky Snazaroo sú rozpustné vo vode, preto ich umyjete rovnako jednoducho, ako ich nanesiete.

Práca s farbami snazaroo je jednoduchá a vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

 

 

YzFiM