Sady farieb Snazoroo s obrázkovým návodom.

Sady farieb Snazaroo pre začiatočníkov aj pokročilých. V sade nájdete obrázkový návod podľa ktorého vám pôjde maľovanie ľahko a výsledok bude dokonalý! Snazaroo je svetová značka farieb na tvár aj telo. Snazaroo farby sú ihneď pripravené k maľovaniu. Nanášajú sa ľahko a rýchlo schnú. Farby môžte navzájom miešať.Farby po použití uzavrite a tak sú pripravené na ďalšie použitie. Farby Snazaroo sú koncentrované a tak vám vydržia na viac použití.

Popustite uzdu svojej fantázie s farbami na tvár a telo Snazaroo

                                    


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie


Súprava farieb na tvár 8 x 18 ml
Bežná cena 35,00 €

Cena 32,40 €Veľká sada farieb na tvár - vojak a tyger
Bežná cena 13,00 €

Cena 12,20 €Veľká sada farieb na tvár - anjel a motýľ
Bežná cena 13,00 €

Cena 12,20 €Farby na tvár - svietiace pod UV svetlom
Bežná cena 6,50 €

Cena 6,00 €Sada farieb s voskom a krvou pre špeciálne efekty
Bežná cena 13,00 €

Cena 12,20 €Sada 8 farieb na tvár - karneval
Bežná cena 13,00 €

Cena 12,20 €


Snazaroo je svetová značka. Snazaroo farby na tvár sú bezpečné a jednoducho sa používajú. Všetky farby tejto značky sú hypoalergénne, netoxické a je ich možné ľahko odstrániť – aj preto sú Snazaroo farby na tvár najobľúbenejšie na svete.

Snazaroo farby sú jemné k pokožke. Snazaroo farby na tvár sú špeciálne vyrobené tak, aby boli jemné aj k tej najcitlivejšej pokožke a sú neparfumované.

Snazaroo farby sú netoxické. Všetky Snazaroo farby na tvár obsahujú len také zložky, ktoré sú v súlade s EU & FDA požiadavkami na hračky a kozmetiku a nie sú škodlivé a toxické.

Snazaroo farby sú ľahko umývateľné. Farby na tvár značky Snazaroo sú rozpustné vo vode, preto ich umyjete rovnako jednoducho, ako ich nanesiete.

Práca s farbami snazaroo je jednoduchá a vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

MDk0ZTIz