Najobľúbenejšie farby na tvár a telo - to je Snazaroo

Značka farieb na tvár a telo Snazaroo ponúka všetko čo potrebujete na maľovanie a to na akúkoľvek príležitosť. Vyberte si sadu farieb, alebo farby jednotlivé. Ceruzkami Snazaroo ľahko nakreslíte okraje aj jemné detaily zvoleného motívu. Pri maľovaní používajte najskôr svetlé farby a potom tie tmavšie.

 

 

                                


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Ceruzky na tvár - 6 farieb
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €Ceruzky na tvár - 6 farieb
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €Ceruzky na tvár - 6 farieb
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €Ceruzky na tvár - 3 farby UV
Bežná cena 5,20 €

Cena 4,90 €


Snazaroo je svetová značka. Snazaroo farby na tvár sú bezpečné a jednoducho sa používajú. Všetky farby tejto značky sú hypoalergénne, netoxické a je ich možné ľahko odstrániť – aj preto sú Snazaroo farby na tvár najobľúbenejšie na svete.

Snazaroo farby sú jemné k pokožke. Snazaroo farby na tvár sú špeciálne vyrobené tak, aby boli jemné aj k tej najcitlivejšej pokožke a sú neparfumované.

Snazaroo farby sú netoxické. Všetky Snazaroo farby na tvár obsahujú len také zložky, ktoré sú v súlade s EU & FDA požiadavkami na hračky a kozmetiku a nie sú škodlivé a toxické.

Snazaroo farby sú ľahko umývateľné. Farby na tvár značky Snazaroo sú rozpustné vo vode, preto ich umyjete rovnako jednoducho, ako ich nanesiete.

Práca s farbami snazaroo je jednoduchá a vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

NjljNmY