Aniónové bavlnené hygienické vložky

Aniónové hygienické bavlnené vložky s vysokou absorbciou, s vyváženým pH. Vrchná vrstva je z bavlny - nedráždi pokožku, získate pocit čistoty a pohodlia. Kvalitné a ekologické aniónové vložky napomáhajú v liečbe a pôsobia preventívne ak trpíte na rôzne gynekologické problémy ako napr. mykóza, zápaly, napätie a bolesti ktoré potrápia snáď každú ženu. Aniónový pásik bráni množeniu baktérii aj podstatne zabraňuje šíreniu nepríjemných pachov. V neposlednom rade aniónové vložky zlepšujú hormonálnu rovnováhu a vďaka menšej spotrebe tak oproti ostatným vložkám aj šetria peniaze.

Celý sortiment výrobkov nájdete u nás.

Vyberte si výrobok presne podľa potreby, nájdete tu vložky denné, nočné, extra savé intimky aj klasické intimky na každodenné použitie, tampóny z prírodnej bavlny, intímne čistiace obrúsky z bambusovej textílie, emulziu na intímnu hygienu s kyselinou mliečnou, výťažkami z aloe vera a brusníc.


Aniónové hygienické vložky 

Nakúpite u nás iba preverené výrobky patentované a certifikované, zdraviu prospešné. Kupujete výrobky najvyššej kvality.

Predaj výrobkov s aniónmi dopĺňame náš e-shop o zdraviu prospešné hygienické minimum potrebné pre každú modernú ženu. Dobré skúsenosti a prírodný spôsob liečenia si pochvaľuje množstvo žien. Pridajte sa k nim aj Vy!

Mzg1NzUxZ